7/24 Çilingir Servisi

/in /tarafından

Uzman Anahtar siz müşterilerimize güvenli hizmet vermektedir. Her türlü kapı kilitlerini hasar vermeden 10 dk gibi kısa bir sürede açmaktayız.

Çengelköy Çilingir Anahtarcı, Kandilli Çilingir Anahtarcı, Bahçelievler Mahallesi Çilingir Anahtarcı, Kavacık Çilingir Anahtarcı, Hisar Çilingir Anahtarcı, Beykoz Çilingir Anahtarcı, Çubuklu Çilingir Anahtarcı, Karabekir Çilingir Anahtarcı, Çamlıca Çilingir Anahtarcı, Kanlıca Çilingir Anahtarcı, Otağtepe Çilingir Anahtarcı

Uzman Anahtar sadece kapı açma göbek değişimi yapmaz bunların yanında oto çilingir hizmeti de vermektedir. Her marka araç için araç kumanda kopyalama, immobilizer ve oto çilingir hizmeti vermektedir. Kumandanız aracınızın içinde kaldıysa hasar vermeden kapı açar bunları uygun maliyet ve güvenliğinizden ödün vermeden yapar. Oto çilingir olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Uzman Anahtar’da Dierre kapı kilitleri değişimi, pro kilit ve akıllı kilit hizmetleri de mevcuttur. Aynı zamanda firmamızda yale kilit, yuma kilit, kale kilit, mul-t-lock ve masterlock hizmetleri de verilmektedir. Uzman Anahtar olarak önceliğimiz güvenliktir.

Firmamız multlock hizmeti vermektedir. Mul-t-lock ticari ve ticari olmayan yerlerde yüksek güvenlik için kullanılmaktadır. Multlock bütün işletlemelerde kullanılabilecek bir sisteme sahiptir.

Mul-T-lock’un bir çok ürününü vardır. Her türlü güvenlik için hizmet vermekte olan mul-t-lock firması için Uzman Anahtar 7/24 hizmet vermektedir. Mul-t-lock ürünlerinden bazıları şu şekildedir.

Djital Kapı Kolu – CODE-IT

CODE-IT Şifreli koruma sağlar.Kapı kolu şifreli olunca ayrı bir kilit mekanizmasına gerek kalmadan güvenliği yük olmaktan çıkartır. 4-6 haneli şifrelerle güvenliği sağlayın. İş yerlerinde veya mekanlarda etkin bir güvenlik sağlar. İki kullanım modu vardır.Bunlardan biri otomatik kilitleme diğeri ise manuel kilitleme.Kullanımı kolay bir sistemdir. CODE-IT’in en büyük özelliği anahtara gerek olmadan güvenlik sağlamasıdır.

MT5 Sistem

Anahtar yolu özelliği,kendi kedine kalibrasyon ile tam bir güvenlik harikasıdır. MT5’in iki taraflı düz anahtar ve çift aktif kilitleme mekanizmalı silindir, teleskopik pimler ve bir üst sürgü özelliğine sahiptir.Geniş master sistem olanakları mevcuttur. Çok daha fazla güvenlik içindir. MT5 sistem üç mekanizmalıdır. MT5’in anahtar ucunda şekli ile mobil iletişim sağlayan bir yay özelliği vardır. Bu özelliği sayesinden güvenli bir sistem oluşturmuştur.

Uzman Çilingir İstanbul’da hizmet vermekte olan sertifikalı bir çilingirdir. İstanbul Uzman Anahtar 7/24 hizmet vermektedir. Ümraniye 24 saat çilingir hizmeti vermektedir. Ümraniye Mahallesi Çilingir kaliteli ve güvenli bir çilingirdir. Firmamız sertifikalı bir çilingir firması olarak hizmet vermektedir. Ümraniyede çilingir hizmeti için bir telefon uzağınızdayız.

 • Çengelköy Çilingir Anahtarcı,
 • Kandilli Çilingir Anahtarcı,
 • Bahçelievler Mahallesi Çilingir Anahtarcı,
 • Kavacık Çilingir Anahtarcı,
 • Hisar Çilingir Anahtarcı,
 • Beykoz Çilingir Anahtarcı,
 • Çubuklu Çilingir Anahtarcı,
 • Karabekir Çilingir Anahtarcı,
 • Çamlıca Çilingir Anahtarcı,
 • Kanlıca Çilingir Anahtarcı,
 • Otağtepe Çilingir Anahtarcı