Beylerbeyi Çilingir Anahtarcı

/in /tarafından

Beylerbeyi çilingir anahtarcı Uzman Anahtar firmamız kaliteli ve güvenli hizmeti ile yıllardır bu sektörde yer almakta olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar düzenleyerek teknoloji ve profesyonelliği bir arada sunmaktadır.

Beylerbeyi Çilingir anahtarcı

Beylerbeyi Çilingir Mul-t-lock hizmeti vermektedir. Mul-t-lock firmasının yetkili servisi olarak mul-t-lock onarım, bakım ve montaj hizmetlerini sağlamaktadır. Mul-t-lock ticari ve konutlar için yüksek güvenlikli ürünler geliştirmektedir. Mul-t-lock en küçük işletmeden büyük işletmelere kadar ev ve iş yerlerinizi yüksek güvenlikli hale getirmek için çalışmaktadır. İstanbul Beylerbeyi Mul-T-lock’un bir çok ürününü vardır bunlardan bazıları ;

Multlock Entr & CODE-IT

CODE-IT Şifreli koruma sağlar.Kapı kolu şifreli olunca ayrı bir kilit mekanizmasına gerek kalmadan güvenliği yük olmaktan çıkartır. 4-6 haneli şifrelerle güvenliği sağlayın.

MT5 Sistem

Beylerbeyi çilingir çok daha fazla güvenlik içindir. MT5’in anahtar ucunda şekli ile mobil iletişim sağlayan bir yay özelliği vardır. Geniş master sistem olanakları,satıcı merkezli anahtar yolu özelliği,kendi kedine kalibrasyon ile tam bir güvenlik harikasıdır.

Beylerbeyi Anahtarcı Uzman Anahtar müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet sağlamaktadır. Firmamızda acil çilingir hizmeti sağlamaktadır. Acil çilingir hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.