Mul-t-lock Kilit Servisi

/in /tarafından

Mul-t-lock dünya genelinde bilinen ve güvenlik üzerine birçok ödül kazanmış olan bir firmadır. Yüksek güvenlikten konutlar için güçlü kilitler ve elektro mekanik geçiş kontrolleri sağlayarak ev ve iş yerlerinde güvenlik ihtiyacını karşılamaktadır.

Çengelköy Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı, Kandilli Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı, Bahçelievler Mahallesi Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı, Kavacık Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı, Hisar Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı, Beykoz Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı, Çubuklu Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı, Karabekir Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı, Çamlıca Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı, Kanlıca Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı, Otağtepe Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı, Üsküdar Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı

Mul-t-lock firması ev ve iş yerleri için ENTR akıllı kilitleme çözümü sunmaktadır. Akıllı kilit ile her eve güvenlik gelmiştir. Akıllı kilit kurulumu kolay bir sistem olup her kapıya uyum sağlamaktadır. Bunun dışında dijital kapı dürbünleri ürünleri mevcuttur.

Üçlü kilitleme mekanizmalı yüksek güvenliğe sahip kilitleri mevcuttur. Anahtar kontrol patentli anahtarları ile anahtar kopyalama cihazlarında anahtar kopyalama hizmeti kolay sağlanmamaktadır. Anahtar kopyalamak için manyetik özellikli ve eşi olmayan kartlar gerekmektedir.

Interactive güvenilir, çift kilitleme mekanizmalı yüksek güvenliği sahiptir ve gelişmiş anahtar kontrolünü patentli anahtarları ile anahtarcıların kullandığı anahtar kopyalama cihazlarında kopyalamadan önce müşteri tarafından gösterilmesi gereken özel kartlar ile sağlamaktadır.

Mul-T-Lock, ticari ve endüstriyel kurumlar, aynı zamanda konutlar için Yüksek Güvenlik Ürünlerini geliştirmektedir. perakende,okul,yapı-inşaat,sağlık tesisleri,finans ve sigortacılık,endüstri,belediye,nakliye ve lojistik gibi birçok alanda faaliyet halindedir. Mul-T-lock’un bir çok ürününü vardır bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

MT5 Sistem

Yüksek güvenlikli bir hizmettir. MT5 sistem iki tarafı düz olan anahtara sahiptir. Çift aktif kilitleme sistemine sahip olan silindir. İçerisinde bulunan teleskopik pimler ve üst sürgü sistem özelliğine sahiptir. Yüksek güvenlikli sistem olanakları ile müşteri merkezli olduğu için güvenlik harikası bir sistemdir. MT5 sistem aşırı güvenlik için kullanılmaktadır. MT5 sistem üç mekanizmadan oluşmaktadır. Sisteminin içerisinde mobil iletişim sağlayan bir yay sistemi vardır. Aynı zamanda Mt5 sistemin kendi kendine kalibre etme özelliği mevcuttur.

CODE-IT

Dijital kapı koludur. Dijital kapı kolu şifreli bir koruma sağlamaktadır. Sağladığı şifreli koruma ile ayrı bir kilit mekanizmasına gerek kalmaz bu nedenle güvenlik bir yük olmaktan çıkarak daha fazla güvenlik sunmaktadır. CODE-IT’in en büyük özelliği anahtara gerek olmadan güvenlik sağlamasıdır.iki kullanım modu vardır.Bunlardan biri otomatik kilitleme diğeri ise manüel kilitlemedir.

Uzman Anahtar müşterilerine mul-t-lock hizmeti vermektedir. Daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Üsküdar Multlock çilingir 7/24 hizmetinizdedir.

 • Çengelköy Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı,
 • Kandilli Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı,
 • Bahçelievler Mahallesi Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı,
 • Kavacık Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı,
 • Hisar Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı,
 • Beykoz Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı,
 • Çubuklu Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı,
 • Karabekir Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı,
 • Çamlıca Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı,
 • Kanlıca Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı,
 • Otağtepe Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı,
 • Üsküdar Multlock Kilit Servisi Çilingir Anahtarcı